Shërbime » Paketa Turistike

Fluturime charter

Udhėtime Charter nė destinacionet mė tė vecanta dhe mė tė kėrkuara nga klientėt tanė. Antalya fluturime gjatė gjithė sezonit veror dhe nė muajt e pikut çdo ditė fluturojmė nė Antalya me cmime konkuruese dhe me resortet mė prestigjoze.
Sharm El Sheikh, gjatė gjithė vitit si dhe gjatė sezonit veror, afatgjata dhe afatshkurtra gjatė dimrit dhe festave tradicionale.
Fluturimet charter dhe nė Tunizi, Spanjė (Barcelonė, Palma De Majorka), Francė (Paris), Ceki (Pragė), Emiratet E Bashkuara Arabe (Dubai), gjithashtu pėrpunojmė çdo kėrkesė nga grupe dhe institucione me cmime konkuruese dhe nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundėshme.

Honey moon

Muajt mjalti nė vendet Egzotike pėr tė gjithė ato qė admirojnė relaksin si: Ishujt Maldive, Seychelles, Tailandė, Republika Domenicane, Kuba e shumė tė tjera.

Udhėtime individuale

Udhėtime nė mėnyre individuale nė çdo shtet dhe destinacion tė rekomanduar nga konsulentėt tanė si dhe ato qė kerkohen nga vetė klientėt.